Nescafé Dolce Gusto

Nescafé Dolce Gusto

Szczegóły

Nescafe podobnie jak Nespresso to marka światowego koncernu Nestle. Kilka lat temu pod znakiem Dolce Gusto wprowadziła na rynek serię ekspresów wykorzystujących system kapsułkowy. Dolce Gusto stawia na różnorodność napojów, jest ich do wyboru aż 20 i z pewnością każdy smakosz kawy znajdzie coś dla siebie.

kapsulki Dolce Gusto

System Dolce Gusto od Nescafe pozwala w prosty i wygodny sposób zrobić różne rodzaje kaw. Problem z mlekiem rozwiązano w bardzo innowacyjny sposób. Chcąc zrobić kawy takie jak Latte Macchiato, Cappuccino czy Mocha, wystarczy użyć dwóch kapsułek - jednej z kawą i drugiej z mlekiem (co prawda sproszkowanym ale równie dobrym). Warto wspomnieć, że w ekspresach Dolce Gusto oprócz kawy można przygotować smaczny napój czekoladowy, kakao, herbatę orientalną, a nawet orzeźwiającą Nestea Peach. Jeżeli chodzi o różnorodność napojów to z całą pewnością Nescafe góruje nad innymi systemami kapsułkowymi. Kapsułki z kawą Nescafe Dolce Gusto to mieszanka najwyższej jakości palonych i mielonych kaw Arabiki i Robusty. Można je kupić w supermarketach, sklepach AGD i na oficjalnej stronie Dolce Gusto.

O cenach kapsułek można przeczytać w artykule: "Ogólnie o ekspresach kapsułkowych".

Dolce Gusto we współpracy z KRUPS wypuściło do sprzedaży jak dotąd 8 ekspresów na kapsułki, w tym 2 edycje limitowane (Melody II POP i Picollo de la Prada). W odróżnieniu od Nespresso, rozbieżność cenowa ekspresów nie jest tak duża. Za najtańszy "Picollo" przyjdzie nam zapłacić zaledwie 316 zł, a za najdroższy w pełni automatyczny "Creativa" 680 zł. Wszystkie dostępne w Polsce ekspresy na kapsułki Nescafe Dolce Gusto są produkowane przez KRUPS''a, charakteryzują się ciśnieniem zaparzania kawy 15 barów i posiadają 24-miesięczną gwarancję. KRUPS to jeden z wiodących producentów ekspresów ciśnieniowych na świecie, zarówno dla koneserów jak i amatorów. Ekspresy wykorzystują tę samą technologię "Thermoblock" co ekspresy Nespresso. Zamiast podgrzewania całego bojlera z wodą, podgrzewana jest jedynie woda potrzebna do zaparzenia kawy. Dzięki temu od włączenia ekspresu do gotowej kawy mija zaledwie kilkadziesiąt sekund. Przy rejestracji naszego ekspresu na oficjalnej stronie Dolce Gusto wraz z pierwszym zamówieniem otrzymamy miły upominek w postaci dwóch szklanek do Latte Macchiato.

www.penisa.pl www.leczenie-grzybicy.pl www.candida-albicans.org