Strony związane z hasłem 'terapia małżeńska':

Strony związane z hasłem 'terapia małżeńska':

  • Psychoterapia indywidualna, terapia par i małżeństw, konsultacje i poradnictwo. Profesjonalna pomoc terapeutyczna dla ludzi, którzy doświadczają trudności natury emocjonalnej, egzystencjalnej czy interpersonalnej. Pomoc w depresji, nerwicy, zaburzeniach pogranicza (borderline). Pomoc i wsparcie w problemach doświadczanych przez ludzi zdrowych: żałoba, rozstania, rozwody, utrata poczucia sensu życia, niska samoocena, nadmierny stres, poczucie osamotnienia, problemy wychowawcze i rodzinne, problemy zawodowe, trudności w związkach partnerskich i małżeńskich. Zapraszamy osoby poszukujące pomocy, które ukończyły 18 rok życia. Spotkania w Katowicach i Gliwicach, Śląsk.

  • Różni terapeuci w kraju pragną miejsca, gdzie mogą wystawić ogłoszenie o swojej aktywności, tym co potrafią i wypromować ich usługi. Naprzeciw tym potrzebom wychodzi portal DobraTerapia.info, w którym skupiamy specjalistów z przeróżnych dyscyplin. Terapeutów, fizjoterapeutów, rehabilitantów. Stworzyliśmy tu także miejsce dla ośrodków leczniczych, domów spokojnej starości i poradni zajęciowych. Redagujemy również najświeższe pogłoski ze świata terapeutów oraz porady, którego terapeutę warto wybrać, by terapia była skuteczna.

    Data dodania: 28 01 2012 · szczegóły wpisu »
  • Egzystencja w dzisiejszym świecie jest coraz bardziej kosztowna. Nierzadko nie wiemy jak się z tym uporać. Gdy dotykają nas opresje wyjściem jest psychoterapia. Olsztyn to miejscowość, w której przyjmuje nie jeden psycholog. Olsztyn to również miejscowość, w której mamy możliwość zacząć leczenie depresji. Pójście do specjalisty od psychologii to już dawno nie przyczynek do wstydu. Po wielokroć może się okazać wybawieniem.

    Data dodania: 27 03 2012 · szczegóły wpisu »
  • www.penisa.pl www.leczenie-grzybicy.pl www.candida-albicans.org